Fotokorje “25 aastat Eesti arengukoostööd ja humanitaarabi”

Saturday 15.07.2023 to Saturday 15.07.2023

Hea koostööpartner!

2023 aastal täitub Eesti arengukoostööl ja humanitaarabil 25 aastat—1998 aastal oli Eesti esimest korda abiandja rollis.

Aastapäeva tähistamiseks plaanivad ESTDEV ja välisministeerium ühiselt korraldada näituse, mis jutustab loo Eesti arengukoostööst ja humanitaarabist läbi 25 aasta ning näitab Eesti arengukoostöö ja humanitaarabi projektide tegevusi ja tulemusi.

Kutsume teid osa võtma Eesti arengukoostöö ja humanitaarabi (AKHA) 25. aastapäeva näituse fotokorjel. Silmapaistvamad fotod valitakse välja AKHA aastapäeva näituseks. Otsime fotosid, millel on oma lugu ning mis kajastavad Eesti arengukoostöö säravamaid hetki ja inimesi.

Näitus valmib nii virtuaalgalerii kui ka füüsilise rändnäitusena. Seetõttu peavad fotod olema:

  • Digitaliseeritud: JPG, JPEG või PNG formaadis;
  • Kõrge resolutsiooniga:  soovitavalt 300 PPI, suurusega vähemalt 1-3 MB;
  • Faili nimi: Riik_Partneri Nimi_Foto tegemise aasta_Märksõna. (Näiteks: Moldova_ESTDEV_2022_haridus);
  • Allikas: Fotograafi nimi ja/või organisatsiooni nimi. Fotot saates annab partner õiguse kasutada seda fotot näitusel ning sellele eelnenud või järgnenudkommunikatsioonitegevustes;
  • Allkiri: Riik, kuupaev (vähemalt aasta), max 300 sõnaline lühike lugu või kirjeldus, mis sellel pildil toimub, kes on pildil, kus see pilt on tehtud, kuidas see foto on seotud Eesti arengukoostööga, mis olid selle projekti tulemused või miks oli see oluline/eriline hetk, mida jäädvustada.

Kuna otsime ka arengukoostöö ja humanitaarabi algusaega kajastavaid pilte, siis kui teil on tore foto, aga see on digitaliseerimata, siis võtke ühendust ja leiame ühiselt lahenduse.

Tähtaeg: 15. juuli 2023. Palume saata iga foto eraldi emailiga aadressile [email protected] märksõnaga „AKHA 25 näitus“.

Küsimuste korral palun kontakteeruge [email protected] või [email protected].

Saturday 15.07.2023 to Saturday 15.07.2023