Skip to content
Vaegnägijale

Ekspordi Akadeemia II Ukrainas

  • SDG9
  • SDG8
  • SDG4
03-icon-white

Haridus

-
Toimumisaeg 01.05.2023-31.08.2024 Aktiivne
Sihtrühm Eksport advisors
Eelarve 149 886 EUR
Rahastajad
  • ESTDEV

Jätkame Ukraina Ekspordiakadeemia jaoks uute koolitajate väljaõpetamist, mille raames õpetame nad ekspordikoolitusi looma ja koolitusi ellu viima. Nad piloteerivad oma oskusi 100 Ukraina väikese - ja keskmise suurusega ettevõtte peal eesmärgiga kasvatada nende ettevõtete eksporti. Ukraina koolitajad õpivad koolitamist rahvusvaheliste koolitajate ja mentorite käe all. Programmi on vaja, sest sõda on paljud senised koolitajad põgenikena üle maailma laiali pillutanud.

Projekti eesmärgid

Programmi eesmärk on kiiresti ja tõhusalt koolitada ekspordikoolitajaid, et kasvatada Ukraina ettevõtete ekspordivõimekust. Ekspordi koolitamisoskused annavad osalejatele võimaluse oma eksportivatele ettevõtetele suunatud äri jätkusuutlikkust kasvatada ning läbi koolituste leida uusi ekspordikonsultatsiooni kliente.

Tegevused ja tulemused

Jätkame Ukraina Ekspordiakadeemia jaoks uute koolitajate väljaõpetamist, mille raames õpetame nad ekspordikoolitusi looma ja koolitusi ellu viima. Nad piloteerivad oma oskusi 100 Ukraina väikese - ja keskmise suurusega ettevõtte peal eesmärgiga kasvatada nende ettevõtete eksporti. Ukraina koolitajad õpivad koolitamist rahvusvaheliste koolitajate ja mentorite käe all.